7 Aralık Üniversitesi Akademik Açılış Töreninde Temsil Edildi
Reklam

7 Aralık Üniversitesi Akademik Açılış Töreninde Temsil Edildi

Kilis 7 Aralık Üniversitesi, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen 2019-2020 Yükseköğretim Akademik Yılı Açılış Töreninde, Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun da aralarında bulunduğu heyetin katılımıyla teslim edildi.

19 Eylül 2019 - 11:06 - Güncelleme: 19 Eylül 2019 - 11:14

Törene Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Erdinç Gülcü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Elif Akın Kazancıoğlu, Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Faika Yaralı Karakan, Dr. Öğr. Üyesi Zehra Gökçe ve Öğr. Gör. Ali Güngör katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan törende yaptığı konuşmada: “Dünyadaki gelişmelere, ülkemizin ihtiyaçlarına, milletimizin taleplerine göre okul öncesinden üniversiteye kadar eğitim-öğretimin tüm aşamalarında tedrici bir değişim şart. Önemli olan, bu değişimi konunun tüm taraflarının katılımı, katkısı ve kararıyla gerçekleştirebilmektir” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, herkese eğitim-öğretim konusunda mümkün olan en iyi imkânları sağlamanın gayreti içinde olduklarını belirterek lise mezunu her gencimizin yükseköğrenime devam edebileceği bir altyapı kurulduğunu ifade etti.

Tören sonunda YÖK Üstün Başarı Ödülleri’ni sahiplerine takdim eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019-2020 akademik yılının hayırlara vesile olmasını temenni ederek yeni akademik yılda öğrencilere, öğretim görevlisi ve üyelerine başarılar diledi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)


Bu haber 608 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis Belediyespor Hanesine ‘1’ Puan Yazdırdı
Kilis Belediyespor Hanesine ‘1’ Puan Yazdırdı
Jandarma ve Kızılay’dan Örnek Davranış
Jandarma ve Kızılay’dan Örnek Davranış