“Biz Çıkışın Şifrelerini Biliyoruz”

“Biz Çıkışın Şifrelerini Biliyoruz”

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş'ın 14 Nisan'da Hakk'a vuslatından sonra gerçekleştirilen olağanüstü MYK oylamasında oybirliğiyle Genel Başkan seçilen Hüseyin Baş, Meltem TV'nin en çok izlenen programı olan "Mahalle Kahvesinde Sahur" programına telefonla konuk oldu.

06 Mayıs 2020 - 11:01

Aile bireylerine ve BTP teşkilatına teşekkürlerini ifade eden BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, partinin bundan sonraki çizgisiyle alakalı şu önemli açıklamaları yaptı:

"Prof. Dr. Haydar Baş'ın bizlere emanet ettiği davayı ve fikirleri Allah'ın izniyle bütün dünyada iktidar edeceğiz."

"O, dünyada bir tek aç çocuk kalmasın diye Milli Ekonomi Modeli'ni (MEM) yazdı. Biz de dünyada bir tek aç insan kalmasın diye Milli Ekonomi Modeli'ni hayata geçireceğiz."

"Şu anda dünyada 4.5 milyar insanın yaşadığı bir coğrafyada Prof. Dr. Baş'ın Modeli ve fikirleri uygulanıyor. Biz bunu dünyada iktidar kılana kadar, son nefesimize kadar bu mücadeleyi sürdüreceğiz."

"Prof. Dr. Baş'ın bize emanetleri nelerdir diye düşündüğümde bize davasını, fikirlerini, kurumlarını ve birbirimizi emanet bıraktı. Bu emanetler ışığında Allah'ın izniyle çok büyük işler başaracağız."

"Biz siyaseti, Prof. Dr. Haydar Baş'ın ifade ettiği gibi son nefesimiz için yaptık ve bundan böyle de bunun için yapacağız."

"Kimse umuda kapılmasın, biz alınıp satılan insanlar asla olmadık. Bu dakika itibariyle de asla alınıp satılan insanlar olmayacağız."

"Biz davamızın ete kemiğe bürünmüş kişiliği için asla dünyevi bir menfaat için koşmadık, koşturmadık, hakkın ve haklının yanında olduk, bu dakikadan sonra da hakkın ve haklının yanında olmaya devam edeceğiz."

"BTP, asla geri durmadan tabiri caizse bomba gibi yoluna devam etmektedir."

"(Tüm medya unsurlarına) Bizlere kulak versinler çünkü Türkiye'nin tek çıkış yolu Bağımsız Türkiye Partisi'dir. Biz çıkışın şifrelerini biliyoruz."

"Biz tüm teşkilat mensubu arkadaşlarla birlikte çok güzel işler yapacağız."

Evet, bizler de Prof. Dr. Haydar Baş'ın emanet bıraktığı eserler, projeler, model ve fikirlerle, kazandırdığı milli kimlikle, bu temeli sapasağlam, rotası dosdoğru kutlu davada, Sayın Genel Başkan Hüseyin Baş Bey'le beraber bu amaçlara ulaşacağımızı biliyoruz, inanıyoruz.

Allah mahcup eylemesin.

Yaşadığımız kısa hayat bir imtihandır ve esasen bir bayrak yarışı gibidir.

Bayrağı alan daha da ötelere taşımak için var gücüyle mücadele eder ve bunu başarmaya çalışır.

Sayın Hüseyin Baş'ın önümüze koyduğu hedeflere ve yol haritasına baktığımızda bu kutlu bayrağın, ötelerin ötesine taşınacağını, layık olduğu yerlerde en yukarılarda dalgalanacağını ifade edebiliriz.

Allah muvaffak eylesin.

Bu hedeflere ulaşabilmek için Genel Başkanlık görevinden sonraki en önemli görev şüphesiz teşkilat başkanlığıdır.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, bu zorlu ve büyük bir sorumluluk gerektiren görevi BTP Genel Başkan Yardımcısı olan Avukat Lütfullah Önder'e verdi.

Bu görevlendirmeyle alakalı da Sayın Baş şunları söyledi:

"Teşkilat Başkanlığı görevini kabul eden Avukat Lütfullah Önder'e çok teşekkür ediyorum. Kendisine yeni görevinde başarılar niyaz ediyorum. Kendisi bir süreç dolayısıyla Prof. Dr. Haydar Baş'ın yakınında oldu. Teşkilatımızın tanıdığı ve sevdiği bir kardeşimiz."

Gerçekten de Sayın Önder, Prof. Dr. Haydar Baş'ın verdiği bütün görevleri başarıyla yürüten, hem parti çalışmalarında çok ciddi başarılara imza atmış olan, hem de hukuki süreçte Sayın Baş'ın en zor şartlarda bile yanında olan önemli bir isim.

Tebrik ediyoruz ve çok büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz.

Genel Başkan Hüseyin Baş, konuşmasında "Biz çıkışın şifrelerini biliyoruz" demişti.

Bunu dilerseniz biraz açalım.

Prof. Dr. Baş'ın Milli Ekonomi Modeli ile dünyada dengeleri nasıl değiştirdiğini, küresel sömürü politikalarının, işgal projelerinin nasıl yerle bir olduğunu gördük.

Artık bu gerçekleri sistemleri çöken, hakimiyetlerini kaybeden Batılı ülkelerin liderleri de, küresel şirketlerin ceoları da, Batılı akademisyenler de itiraf ediyor.

Asırlardır dünyayı sömüren anlayış yerle bir oldu, insan merkezli, tüketim odaklı bir ekonomi anlayışı hızla hakim oluyor.

Elbette ki tüketim odaklı bu ekonomi Prof. Dr. Baş'ın Milli Ekonomi Modeli...

Rusya ve Çin bu modeli 2013 yılından bu yana tümüyle uyguluyor.

Dünyanın yarı nüfusuna sahip BRICS devletleri, bu eşsiz modeli ve bu modelin bir projesi olan Milli Paralarla Ticaret'i temel alarak oluşturuldu.

Bu gerçeği, MEM kongrelerine katılıp tebliğ sunan Rus profesörler, BRICS temsilcisi Prof. Dr. Vladimir Gorbanovski defalarca itiraf etti.

Hatta Rusya, 27 şubat 2013 tarihinde Dumasında gerçekleşen tarihi MEM toplantısında, modelin sahibi Prof. Dr. Baş'a 6 saat modelini konuşma fırsatı vererek bu gerçeği tüm dünyaya ilan etti.

İşte bu tarihi toplantıda konuşan Rus akademisyen Prof. Dr. Valery Lebedev, kendisinin dünyada bir numaralı iktisat matematikçisi olduğunu belirttikten sonra, Prof. Dr. Baş'ın MEM'inde şifreler olduğunu, her okuduğunda yeni bir şifreyle karşılaştığını, bu şifrelerin sadece bugüne değil geleceğe de ışık tuttuğunu ifade etmişti.

İşte bu şifreleri Prof. Dr. Baş kadrosuna da öğretti.

Hatırlarsanız, Sayın Baş vefatından önce "Artık bana değil, kadroma sorun" diyerek esasen bu gerçeğin altını çizmişti.

Şu an yaşadığımız ve yaşayacağımız tüm sorunların çözümleri, çıkış şifreleri Milli Ekonomi Modeli'nde ve bu eşsiz modeli parti programına alan BTP'de...

Hüseyin Baş'la, kararlılıkla ve daima...

Murat Çabas

Yeni Mesaj Gazetesi

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 635 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
En Eski Yemeni Ustamız Mehmet Özuslu Vefat Etti
En Eski Yemeni Ustamız Mehmet Özuslu Vefat Etti
Ekonomide sistem yanlış
Ekonomide sistem yanlış