Özel Meltem’de Mezuniyet Coşkusu

Özel Meltem'de Mezuniyet Coşkusu

Kilis Özel Meltem İlk ve Ortaokulu 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının mezunlarını coşkulu bir törenle uğurladı.

28 Temmuz 2020 - 12:12 - Güncelleme: 28 Temmuz 2020 - 13:01

Uzun yıllar emek verdiği öğrencilerini mezun eden Özel Meltem Okulunda coşku, heyecan, gurur ve hüzün bir arada yaşadı. Dolu dolu geçen törende öğrencilerin ve velilerin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu.

Uzun bir eğitim maratonu tamamlayarak mezun olan Kilis Özel Meltem Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri, diploma ve plaketlerini alarak ailelerini ve öğretmenlerini gururlandırdılar.

Kilis Özel Meltem İlk ve Ortaokulu Müdürü Süleyman Kadir Olgaç, mezuniyet töreninde yaptığı konuşmada, yıllarca emek verdikleri öğrencilerinin mezuniyeti görmenin gurur verici olduğunu vurgulayarak, “Öğrencilerimizin okulumuzda gösterdikleri öğrenme azimleri  ve üstün başarıları, ilerideki eğitim hayatlarındaki elde edecekleri başarıların bir göstergesidir. Kilis Özel Meltem Okulu olarak tecrübeli ve yetişmiş kadromuz ile birlikte, başarıları ve yaşantıları ile örnek teşkil edecek öğrenciler yetiştirmeye devam edeceğiz. Bu anlamda başta eğitim kadromuzu oluşturan öğretmenlerimiz olmak üzere, öğrencilerimize ve de velilerimize gönülden teşekkür ediyor, mezun olan öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Pandemi kurallarına riayet edilen mezuniyet töreninde davetlilerin maskeli olduğu ve sosyal mesafeye dikkat ettikleri gözlendi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 4330 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ali
    1 yıl önce
    Milli Eğitimin gururu Özel Meltem Okullarını tebrik ediyoruz. Mezun o*** gençlerin bahtları açık olsun.
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis Ziraat Odası Başkanı İbrahim Kara Oldu
Kilis Ziraat Odası Başkanı İbrahim Kara Oldu
Dolandırıcılar Hedeflerine Ulaşamadılar
Dolandırıcılar Hedeflerine Ulaşamadılar