Rektör Karacoşkun Basın Mensupları ile Toplantı Yaptı

Rektör Karacoşkun Basın Mensupları ile Toplantı Yaptı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, tele konferans yöntemi ile yerel ve ulusal basın mensupları ile bir toplantı yaptı.

22 Mayıs 2020 - 14:59 - Güncelleme: 22 Mayıs 2020 - 15:26

Korona virüs salgını sürecinden Türkiye’de şartların değiştiğini ifade eden Rektör Karacoşkun, “Sağlık personellerimiz ve emniyet mensuplarımızdan sonra siz basın mensupları hep ön plandaydınız. Siz daima halkın gözü oldunuz. Değerli arkadaşlar, sizin alandaki gerek şehirle gerek üniversitemizle ilgili çalışmalarınızı takip ediyoruz. Bu şehrin yerel basını çok temizdir. Siz hep bu şehre hizmet için koşturuyorsunuz. İyi niyetiniz her zaman ortaya çıkmıştır” diye konuştu.

Hep Kilis’i düşünüyoruz

Prof. Dr. Karacoşkun, Kilis 7 Aralık Üniversitesi salgın sürecinde hem eğitim hem de diğer alanlarda yaptıkları çalışmaları ayrıntılı bir şekilde anlattı. Üniversitenin bu süreçte yaşadığı zorluklar olduğundan bahseden Rektör Karacoşkun, “Çalışmalarımızı hiçbir zaman durdurmadık.

Biz üniversite olarak yaptığımız her işte Kilis’i düşündük. Öğrencilerimizle bağlantımızı hiç koparmadık. Onlarla diyaloglarımızı ve uzaktan eğitimlerimizi bu süreç çerçevesinde devam ettirdik.

Üniversitemizin kuruluşunun 13. Yıldönümü olan 29 Mayıs 2020 tarihinde öğrencilerimizle instagram üzerinden canlı yayında bir araya geleceğiz” dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1370 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KİLİS TAVASI
KİLİS TAVASI
Kilis'te Korona Virüs Hasta Sayısı
Kilis'te Korona Virüs Hasta Sayısı