Rektör Karacoşkun’un 13. Kuruluş Yılı Kutlama Mesajı

Rektör Karacoşkun'un 13. Kuruluş Yılı Kutlama Mesajı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, 7 Aralık Üniversitesinin 13. Kuruluş Yıldönümünde bir kutlama mesajı yayınladı:

29 Mayıs 2020 - 10:36

“Kurulduğu 29 Mayıs 2007 tarihinden itibaren birçok ilklere, ulusal ve uluslararası alanda önemli başarılara imza atarak ilimizin, bölgemizin ve ülkemizin kalkınmasına öncülük eden Üniversitemizin 13. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz.

Fizikî altyapısını ve akademik gelişimini her geçen gün artırarak sürdüren Üniversitemizin Kuruluşunda ve bugünlere gelmesindeki katkıları sebebiyle başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, desteğini hiç eksik etmeyen YÖK Başkanımız Prof. Dr. Yekta Saraç ve YÖK Üyelerine, Üniversitemize destek olan tüm siyasetçilerimize, milletvekili ve Belediye Başlanlarımıza, bürokratlarımıza, hayırsever iş adamlarımıza, kuruluş aşamasından bu yana her alanda katkılarını sunan akademik ve idari personelimize, mezunlarımıza, öğrencilerimize ve tüm Kilis halkına teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeniliğe, katılımcılığa ve sürekli gelişime verdiğimiz önem ile Kilis 7 Aralık Üniversitesi olarak, değerlerine bağlı, üretken, saygın ve tercih edilen bir üniversite olma yolundaki gayretlerimiz hız kesmeden devam etmekte olup, ülkemiz akademi hayatı ve şehrimiz için 13. yıl hayırlı olsun diyorum.”

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 740 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kumru deyip geçmeyin!
Kumru deyip geçmeyin!
Kilis'te Oynanan Halk Oyunları
Kilis'te Oynanan Halk Oyunları