Üniversite Covid-19 Önlemleri Ele Alındı

Üniversite Covid-19 Önlemleri Ele Alındı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’un başkanlığında Kütüphane ve Kongre Merkezi Senato Salonunda üst yönetim toplantısı gerçekleştirildi.

01 Aralık 2020 - 09:44

Covid-19 salgınına yönelik önlemlere dikkat edilerek yapılan toplantıya rektör yardımcıları, rektör danışmanları ve Üniversite Genel Sekreteri katıldı.

Toplantıda, üniversitedeki eğitim-öğretim süreçleriyle ilgili planlamalar ve ölçme-değerlendirme kapsamında yapılacak vizelere ilişkin konular ele alındı. Ayrıca Covid-19 salgını kapsamında alınabilecek ek tedbirler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Pandemi sürecinde eğitim-öğretim faaliyetlerinin kesintiye uğramadan sağlıklı bir şekilde yürütüldüğü ve bundan sonra da online eğitimin bu şekilde devam etmesi gerektiği vurgulandı.

Toplantının devamında, Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde akademik, sosyal ve kültürel alanlarda devam etmekte olan ve yürütülecek yeni projeler ele alındı. Ayrıca toplantıda, üniversitede görev yapan öğretim elemanlarının akademik yayın ve proje üretkenliklerinde dikkat çeken artışa da vurgu yapıldı.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 831 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Yağış Miktarı
Kilis’te Yağış Miktarı
Araştırmacı Yazar İbrahim Beşe KilisPostası YouTube TV'ye Konuk Oluyor
Araştırmacı Yazar İbrahim Beşe KilisPostası YouTube TV'ye Konuk...