Üniversite Öğrenci Toplulukları Toplantısı Yapıldı
Reklam

Üniversite Öğrenci Toplulukları Toplantısı Yapıldı

Kilis’te birçok sosyal sorumluluk projelerine imza atan ve başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Öğrenci Toplulukları ile ilgili bir toplantı gerçekleştirildi.

16 Ekim 2019 - 11:23 - Güncelleme: 16 Ekim 2019 - 11:36

Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’un katılımlarıyla Mühendislik Mimarlık Fakültesi Konferans Salonu’nda Öğrenci Toplulukları Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya, Rektör Karacoşkun’un yanı sıra Öğrenci Toplulukları Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Halil Aldemir, Genel Sekreter Necdet Bozgeyik, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Orkun Aziz Döner, öğrenci toplulukları akademik danışmanlarıi, topluluk başkan ve başkan yardımcıları katıldı.

Topluluk akademik danışmanları, başkan ve yardımcılarına aktarılan öğrenci topluluklarının işleyişi ile ilgili bilgilerden sonra, toplulukların danışman ve başkanları, gerçekleştirdikleri ve yapılması planlanan etkinliklere ilişkin bilgiler vererek öneri ve taleplerini dile getirdiler. Rektör Karacoşkun, öneri ve talepleri dinledikten sonra yapılacak sosyal, kültürel, bilimsel ve sportif bütün etkinliklere, imkânlar ölçüsünde ve planlı olmak kaydıyla destek vermeye devam edeceklerini ifade etti.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 672 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Uyuşturucu Operasyonu
Kilis’te Uyuşturucu Operasyonu
Kilis Özel Meltem'de Atatürk'ü Anma Töreni
Kilis Özel Meltem'de Atatürk'ü Anma Töreni