Üniversitede 2019-2020 Akademik Yılı Açılış Töreni...

Üniversitede 2019-2020 Akademik Yılı Açılış Töreni Gerçekleştirildi

Kilis 7 Aralık Üniversitesinde 2019-2020 Akademik Yılı Açılış Töreni, Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, rektör yardımcıları, akademisyenler ve idari birim yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

27 Eylül 2019 - 16:36 - Güncelleme: 28 Eylül 2019 - 09:50

Kilis 7 Aralık Üniversitesi 15 Temmuz Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreniyle başlayan programın birinci bölümü, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

Rektörlük Fuaye Alanı'nda gerçekleştirilen programın ikinci bölümünde Rektör Karacoşkun, üniversitenin sosyal imkânlarının zenginleştirilmesi, aktif doktora programlarının artması, uluslararası öğrenci sayıları hakkında bilgi vererek sözlerine başladı. Üniversitenin her geçen yıl sayısı artan akademik personeliyle akademik ve eğitsel faaliyetlerine daha güçlü bir şekilde devam ettiğini dile getiren Rektör Karacoşkun, yeni öğretim yılının tüm akademik personele ve öğrencilere hayırlı olmasını temenni etti.

Güzel Sanatlar Bölümü'nden Öğr. Gör. Özgüç Acun Arslan ve Öğr. Gör. Ali Gündeşli'nin gerçekleştirdiği müzik dinletisi eşliğinde verilen kokteylin ardından program son buldu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 950 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KİLİS TAVASI
KİLİS TAVASI
Kilis'te Korona Virüs Hasta Sayısı
Kilis'te Korona Virüs Hasta Sayısı