Üniversitede Mezuniyet Töreni

Üniversitede Mezuniyet Töreni

Kilis 7 Aralık Üniversitesinde 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet töreninde mezunlar diploma ve hediyelerini il protokol üyelerinin elinden aldılar.

18 Haziran 2019 - 10:20 - Güncelleme: 18 Haziran 2019 - 10:33

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonunda düzenlenen 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni programına Kilis Valisi Recep Soytürk, Kilis Belediye Başkan Vekili Mehmet Fatih Yalçın, 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, Kilis Cumhuriyet Başsavcısı Serdar Durmuş, daire amir ve müdürleri ile öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Gülçin Şendoğan ve Edibe Narçın Şendoğan kardeşler tarafından piyano ve flüt resitali verildi. Daha sonra söz alan Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun şunları söyledi: “Üniversitede 3 kampüs bulunuyor. Şuan itibariyle 8 fakültemiz, 2 yüksekokulumuz, 4 meslek yüksek okulumuz, 3 enstitü bulunuyor. İlk kez fakülteler içerisinde bu yıl ziraat fakültesi alıyor. Daha önce 320 civarında öğretim üyesi varken, 483 akademik personel var. Yüzde 80 oranında attırdık. Hocalarımız ciddi özveriyle çalışıyorlar, kendilerine teşekkür ediyorum. 10 bin 601 öğrencimiz üniversitemizde eğitim görüyor.” 

(Kilis Postası Haber Merkezi)


Bu haber 917 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırmızı Mercimek Ekmeği - Tok Tutan Diyet Ekmek
Kırmızı Mercimek Ekmeği - Tok Tutan Diyet Ekmek
Günlük kafein tüketiminin faydaları ve riskleri
Günlük kafein tüketiminin faydaları ve riskleri