Emniyet Müdürü Kurt’tan Mesaj

Emniyet Müdürü Kurt'tan Mesaj

Temmuz ayı başlarında Kilis İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Kurt, yayınladığı mesajda gece gündüz demeden hizmet edeceğinin altını çizdi.

03 Ağustos 2021 - 14:39 - Güncelleme: 03 Ağustos 2021 - 17:06

İl Emniyet Müdürü Kurt mesajında şu ifadelere yer verdi: “Çok kıymetli Kilis’li hemşehrilerim, değerli mesai arkadaşlarım, basınımızın güzide mensupları;

Resmi Gazete 'de 7 Temmuz 2021 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi ile atanmış olduğum Kilis İl Emniyet Müdürlüğü görevime 12 Temmuz Pazartesi günü itibari ile başlamış bulunmaktayım.

Bu görevin ilimize ve şahsıma hayırlara vesile olmasını temenni ederek, beni bu göreve layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, İçişleri Bakanımıza ve Emniyet Genel Müdürümüze saygı ve şükranlarımı arz ediyorum.

Devletin bekası, milletin huzuru, güvenliği, toplumun birlik ve beraberliğinin muhafazası için milletimizin emniyetinin ve huzurunun güvencesi teşkilat mensuplarım ile birlikte hukukun üstünlüğü, insan haklarına saygı ve demokratik toplum ilkelerinden ödün vermeden, anayasa ve yasalara sadakatle bağlı olarak mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz çalışıp milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

Bu vesile ile görevi devraldığım İl Emniyet Müdürüm Sayın Mahmut KARABULUT’a teşekkür ediyor, yeni görevinde sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle çok kıymetli Kilis’li hemşehrilerimi, milletimize hizmet noktasında benimle birlikte gece gündüz demeden hizmet edecek olan mesai arkadaşlarımı ve basınımızın çok kıymetli temsilcilerini, saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum Rabbim yar ve yardımcımız olsun.”

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 831 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altın Fiyatları (21 Eylül 2021)
Altın Fiyatları (21 Eylül 2021)
Ülkemizin Geleceğini Sokakta Bırakamayız
Ülkemizin Geleceğini Sokakta Bırakamayız