Reklam

Gurbetteki Kilisliler Programına Av. Hayrettin Gözlü konuk oldu

29 Aralık 2020 - 20:41
TAKİP ETTAKİP ET

Kilispostası TV Youtube Kanalında yeni bir program başladı. Bu programda Eskişehir'de yaşayan Kilispostası editörlerinden Gazeteci-Yazar Mustafa Çobanoğlu her hafta bir Kilisli Hemşehrimizi konuk edecek. Konukların ortak yanı Kilis dışında yaşamaları olacak. Ama hepsi de Kilis dışında yaşalarsa da kalbi Kilis ile Kilisli ile atan Kilisliler. Konuklarla farklı açılarıyla Kilis konuşulacak.İlk programın konuğu Av. Hayrettin GÖZLÜ oldu.

Programda İstanbul'da yaşayan Kilislilerin sorunları, Kilis'in tanıtımı için neler yapıla bilineceği, Kilis'in sorunları ve büyük şehir yaşamında hemşeri derneklerinin önemi konuşuldu.

Programı kaçıranlar için videonun tamamı youtube üzerinden izlenebilir.

Avukat Hayrettin GÖZLÜ kimdir? Aslen Kilisli olan Av. Hayrettin Gözlü, 1988 İSTANBUL doğumludur. 2011 YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ mezun olmuştur. 2012 EKSEN HUKUK &DANIŞMANLIĞI kurmuştur. 2013 de İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TARİH BÖLÜMÜ başlamıştır. 2014 Medipol Üniversitesi Özel Hukuk Yüksek Lisansı Tamamlamıştır. Çeşitli Hukuk ve Tarih Dergilerinde Makale ve Yazıları Yayınlamıştır. Avukat Hayrettin GÖZLÜ, üniversitedeki bilimsel çalışmalarının yanı sıra BEYAZAY DERNEĞİ Yönetim Kurulu Üyesi ve İSTANBUL YENİ KİLİSLİLER DERNEĞİ BAŞKANLIĞI ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarına katkı vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Bu video 13831 defa izlenmiştir..