BTP İl Başkanı Özkar’ın 10 Kasım Mesajı

BTP İl Başkanı Özkar'ın 10 Kasım Mesajı

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis İl Başkanı Alaaddin Özkar, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

09 Kasım 2020 - 14:49 - Güncelleme: 09 Kasım 2020 - 14:53

Unutulmaz zaferlere imza atmış ve olağanüstü işler başarmış Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün asla unutulmayacak bir lider olduğunun altını çizen BTP Kilis İl Başkanı Özkar, “Büyük Önderimiz, her zaman Türk Milleti için mükemmel bir yol gösterici olmuştur. Bugün de aynı vasıfla önümüzde durmaktadır. Bizlere düşen görev; bilinmeyen yönleri ve gerçek kimliği ile Prof. Dr. Haydar Baş’ın “Hoş geldin Atatürk” eserinde bizlere tanıttığı Atatürk’ü geleceğimizin teminatı olan gençlerimize aktarmak olacaktır. Merhum Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş, “Atatürk Vatandır” cümlesi ile belki de her şeyi özetliyor. Bugün belki Atatürk’ten ve O’nu bizlere tanıtan Prof. Dr. Haydar Baş’tan mahrum olabiliriz. Ancak onların fikirlerinden asla öte değiliz” dedi.

Atatürk bu milletin birleştirici harcıdır

Özkar mesajına şu cümlelerle devam etti: “Özetle şunu söylemek isterim ki; öylesine kötü şartlarda olan bir ülkeyi ayağa kaldırmış fikirlerden ve projelerden bugün yoksun yaşamak elbette akla hayale sığmamaktadır. Bugün hiçbir sorunumuz çözümsüz değildir. “Tam Bağımsız Türkiye” diyerek yola çıkan Merhum Genel Başkanımızın fikirleri ve projeleri Hüseyin Baş’ın önderliğindeki partimizde yaşamaya devam etmektedir. Gelin bu milletin birleştirici harcı olan Atatürk’te bir ve beraber olalım. Bu düşüncelerle Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle bir kez daha anıyorum.”

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 3012 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vakıf Altunışık Vefat Etti
Vakıf Altunışık Vefat Etti
BTP Liderinden Kurban Bayramı Mesajı
BTP Liderinden Kurban Bayramı Mesajı