Kilis Özel Meltem Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Şenlikle Girdi

Kilis Özel Meltem Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Şenlikle Girdi

Kilis Özel Meltem İlk ve Ortaokulu, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının ilk gününde öğrencileri için özel bir şenlik programı düzenledi.

07 Eylül 2021 - 13:50

Okulun ilk gününde öğrencilerini şenlikle karşılayan Kilis Özel Meltem İlk ve Ortaokulu, farklı bir etkinliğe daha imza atmış oldu. Uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitime başlayan öğrenciler, gönüllerince eğlenerek, etkinliklere katılarak okulun ilk gününü farklı bir şekilde yaşamanın keyfine vardılar. Çeşitli kahvaltılıkların yer aldığı açık büfe, palyaço gösterileri ve farklı etkinlikler ile  süslenen şenlikte, öğrencilerin bir hayli keyifli oldukları dikkatlerden kaçmadı.

Her şey öğrencilerimiz için

Kilis Özel Meltem İlk ve Ortaokulu Müdürü Süleyman Kadir Olgaç, uzun bir ara verilen yüz yüze eğitimin ilk gününde öğrencilerini farklı bir şekilde karşılamak istediklerini dile getirerek, “Öğrencilerimizin okula gerekli şekilde adapte olabilmeleri için kadromuzla birlikte her türlü hazırlığı yaptık.  Okulun ilk gününde yaptığımız bu şenlik programı, öğrencilerimizin kaynaşması ve okula alışmaları açısından çok faydalı oldu. Yenilenen ve güçlenen kadromuz ile birlikte yeni başarılara imza atacağımızdan hiç şüphemiz yok. Bütün öğrencilerimize yeni eğitim-öğretim yılının başarı getirmesini diliyorum” diye konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1972 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis Postası YouTube TV den Özel Program
Kilis Postası YouTube TV den Özel Program
Kilis’in Kurtuluşunun 100. Yılı Coşkuyla Kutlandı
Kilis’in Kurtuluşunun 100. Yılı Coşkuyla Kutlandı