Kilis’te 2020 E-Twinning Ödül Töreni Yapıldı

Kilis’te 2020 E-Twinning Ödül Töreni Yapıldı

Kilis’te 2020 e-Twinning Faaliyet Dönemi ödül töreni, Abdurrahman İyigün Ortaokulunda İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt'un da katılımı ile gerçekleştirildi.

24 Eylül 2021 - 11:41

2020 Faaliyet Döneminde Kilis’te 2 okul E-Twinning Okulu olmaya hak kazanırken, 5 okul Avrupa Kalite Etiketi, 4 Okul ise Ulusal Kalite Etiketi aldı. Ayrıca 2020 e-Twinning Faaliyet Döneminde 7 öğretmen Avrupa Kalite Etiketi ve 12 öğretmen de Ulusal Kalite Etiketi almaya hak kazandılar.

Ödül töreninde konuşan Ortaokulunda İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, “Ödül alan öğretmenlerimize e-Twinning platformunda ülkemizi ve ilimizi temsil ettikleri için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

E-Twinning Nedir?

E-Twinning Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş bir topluluktur.eTwinning, iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa’daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik bir platform sunmaktadır.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 787 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aysel Tokuz Keçik Vefat Etti
Aysel Tokuz Keçik Vefat Etti
A. Efes Galip, Fenerbahçe Beko Mağlup
A. Efes Galip, Fenerbahçe Beko Mağlup