Kilis’te Bilim ve Sanat: Dün, Bugün, Yarın

Kilis'te Bilim ve Sanat: Dün, Bugün, Yarın

"Kilis'te Bilim ve Sanat: Dün, Bugün, Yarın" isimli Bilim Şenliği 10-11-12 Haziran'da Kilis Bilim ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

05 Haziran 2021 - 11:59

“4007-TÜBİTAK  Bilim Şenlikleri Destekleme Programı" kapsamında Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve yürütücülüğünü Kilis Bilim ve Sanat Merkezi 'nin yaptığı "Kilis'te Bilim ve Sanat: Dün, Bugün, Yarın" isimli Bilim Şenliği 10-11-12 Haziran 2021 tarihlerinde  Kilis Bilim ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

10 Haziran Perşembe günü saat 10.00'da açılışı yapılacak olan ve üç gün sürecek  Bilim Şenliğinde, zenginleştirilmiş eğitim programları geliştirme konusunda uzman olan eğitimcilerin liderliğinde, 51 atölye, 4 söyleşi, sergiler, robot yapımı, gökyüzü gözlemi gibi etkinlik ve gösterilerin yanında işbirliği yapılan kurum ve kuruluşlara ait stantlar da yer alacak.

Pandemi süreci nedeniyle gerekli önlemlerin alınacağı şenlikte, anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik olarak açılacak atölyelere katılım için www.kilistebilimvesanat.com adresinde yer alan başvuru bölümüne girilerek seçilecek atölyeye ait formun doldurulması gerekmektedir.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 557 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altın Fiyatları (23 Haziran 2021)
Altın Fiyatları (23 Haziran 2021)
Türk Kızılay Toplum Merkezi’nin Açılışı Yapıldı
Türk Kızılay Toplum Merkezi’nin Açılışı Yapıldı