Rektör Karacoşkun’un 15 Temmuz Mesajı

Rektör Karacoşkun’un 15 Temmuz Mesajı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, 15 Temmuz nedeniyle bir mesaj yayınladı.

14 Temmuz 2021 - 16:52

Rektör mesajında şu ifadelere yer verdi: “15 Temmuz 2016 gecesinde Türk milleti, milli irademizi ve demokrasimizi hedef alan kirli oyunları, hangi el ve maske altından oynanmış olursa olsun, canı pahasına boşa çıkaracağını göstermiştir.

İhanete karşı milletimizin tepkisiz kalacağını düşünenler, kudretini küçük görenler, yöneticilerimizin önderliğindeki her kesimden insanımızın cesareti, teyakkuzu karşısında hezimete uğramış ve sinsi planlarının bu aziz millet karşısında asla işe yaramayacağını açık bir şekilde görmüşlerdir.

15 Temmuz'u unutturmamanın; yaşananları, çıkarttığımız dersleri, şehitlerimizin ve gazilerimizin mücadelesini gelecek nesillere aktarmanın en önemli görevlerimizden biri olduğunun idrakiyle, 15 Temmuz'un bütün şehitlerine Yüce Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyor, şifalar diliyorum. O gecenin bütün kahramanlarını, bu güzide vatanın geleceği için sokağa çıkan, çıkamadıysa el açıp dua eden ve bu ülkeye sahip çıkan aziz milletimizi saygıyla ve minnetle selamlıyorum.”

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 584 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altın Fiyatları (23 Eylül 2021)
Altın Fiyatları (23 Eylül 2021)
BTP Kilis’te Kongreye Hazırlanıyor
BTP Kilis’te Kongreye Hazırlanıyor