Bağımsız Türkiye Partisi’ne Yeni Genel Merkez Binası

Bağımsız Türkiye Partisi'ne Yeni Genel Merkez Binası

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, Ankara Kavaklıdere Akay Caddesinde yapımı tamamlanan partisinin yeni genel merkezini ziyaret etti.

03 Nisan 2021 - 17:15

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne komşu olan yeni genel merkez binasının dış cephesinde merhum Genel Başkan Prof. Dr. Haydar Baş ve Hüseyin Baş'ın resimleri üzerine "Var Bi Hayalimiz" sloganı yer alıyor.

Kütüphaneli lüks bir kafeteryadan green box stüdyosuna kadar her şeyin özenle planlandığı yeni binanın tüm katlarını tek tek dolaşan BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, ziyaretin sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Bu mekândan tüm Türkiye'ye tüm Türk Milletine, Türk Milletinin gelecek nesillerine güzel hizmetler yapmak için bir yola çıktık. Allah hepimizin yardımcısı olsun" diyen Hüseyin Baş, Teşkilat Başkanı Lütfullah Önder başta olmak üzere, Ankara İl Başkanlığı ve tüm genel merkez çalışanlarına emekleri için özel olarak teşekkür etti.

Milletin iradesini yansıtacağız

Konuşmasında millet iradesi vurgusu yapan BTP lideri, "Milletin iradesinin yok sayıldığı, önemsenmediği bugünlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne çok yakın bir genel merkez binası organize etmiş olduk. İnşallah milletin iradesini de buradan tüm Türkiye'ye yansıtıp, tüm siyasilere de göstermek istiyoruz" diye konuştu.

Türk siyasetini 'hayırlı olsun'a bekleriz

Hüseyin Baş, başta Türk siyasetinin mensupları olmak üzere tüm Türkiye'yi hayırlı olsuna davet etti:

"Bütün Türkiye siyasetine kapımız her zaman açık. Mekânımıza bekleriz. Biz de biliyorsunuz, birisi taşındığı zaman komşular eve hayırlı olsuna giderler. Biz de hayırlı olsuna, bütün Türk Milletini, bütün Türk siyasetini bekliyoruz. Tekrar vatana, millete, devlete hayırlı olmasını yüce Mevlam'dan niyaz ediyorum."

Millete hizmet edecek nesiller burada yetişecek

BTP Lideri Hüseyin Baş "Buradan gençlik teşkilatlarımıza, kadın kolları teşkilatlarımıza, tüm teşkilatımıza yetişecek, Türk milletine hizmet etmeye inançlı istekli nesillerin bu mekândan çıkmasını Allah'tan dua ediyoruz, bekliyoruz. Allah hayırlı eylesin" diyerek sözlerini noktaladı.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 2143 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Seyyar Satıcılar İş Başında!
Kilis’te Seyyar Satıcılar İş Başında!
Türklük ve Türkçenin Mihenk Taşları
Türklük ve Türkçenin Mihenk Taşları