Eğitimde Pandemi Toplantısı

Eğitimde Pandemi Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Kilis genelindeki okul ve kurum müdürleri ile çevrimiçi bir toplantı yaptı.

23 Eylül 2021 - 10:29

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, 2021-2022 eğitim öğretim yılı hazırlıkları kapsamında il genelindeki okul ve kurum müdürleri ile çevrim içi toplantı yaptı. Toplantıya müdürlük yöneticileri, İlçe milli eğitim müdürleri ile okul ve kurum müdürleri katıldı.

Akkurt toplantıda,  yeni eğitim öğretim yılının sağlıklı, huzurlu, başarılı bir şekilde yürütülmesi için atılacak adımlar ve yüz yüze eğitimde dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgilendirmeler yaptı ve okul ve kurum müdürlerinden  yüz yüze eğitim  kapsamında yapılan çalışmalar, hijyen ve temizlik malzemelerinin tedariği, okul ve kurumların bakım onarım ihtiyaçları , öğretmen ve personel ihtiyaçları , Yurt- pansiyon durumları,  PCR testi uygulanması, aşılanma oranları, destekleme ve yetiştirme kursları ile ilgili bilgi aldı.

Toplantı sonunda Akkurt, "Yeni Eğitim Öğretim yılının sağlık ve başarılarla geçen bir eğitim öğretim yılı olmasını diliyor, hep birlikte her türlüğü zorlukların el birliğiyle aşılacağı inancıyla emek ve öz verili çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum" diyerek iyi dilek ve temennilerini ifade etti.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 539 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sergen Yalçın : Ülke puanı için de kazanmak istiyoruz.
Sergen Yalçın : Ülke puanı için de kazanmak istiyoruz.
Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde ilk galibiyet peşinde.
Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde ilk galibiyet peşinde.