Var bi hayali!
Uğur Kepekçi

Uğur Kepekçi

Var bi hayali!

20 Ocak 2021 - 02:05

Geçtiğimiz günlerde Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)Genel Başkanı Avukat Hüseyin Baş’ı çalışma ofisinde ziyaret ettik.

Ebedi Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş hocamızın ahirete irtihalinden sonra; hem kendisine yeni görevinde başarı diledik, hem de hayaline ortak olduğumuzu; yolunu yol, davasını dava edindiğimizi, ikrar ettik.

Karşılaştığımız manzara, bizi ziyadesiyle memnun etmekle kalmadı, merhum Prof. Dr. Haydar Baş Hocamızın “beni kaçırdınız bari bunları kaçırmayın”, “Hüseyin benim sağ kolumdur” diyerek işaret ve ilan ettiği, yetişmesi için özel çaba sarf ettiği genç liderin, siyasette üslendiği misyonunun Ona çok yakıştığını gördük.

Genç Lider Hüseyin Baş’ın Prof. Dr. Haydar Baş hocamızın başlattığı çözüm odaklı siyaseti adım adım takip ettiğini gördük.

Daha önceden, Onun Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı olduğu günden beri üstün gayretlerine şahit olmuştuk.

Ekran karşısında sosyal medyada gördüğümüz, aktif ve başarılı görüntüsüne yakından şahit olunca, heyecanımız daha da arttı.

Sayın Genel Başkan Avukat Hüseyin Baş’ın gayretini görünce; Onun ülkemiz için siyasette ne kadar önemli bir misyon üslendiğine inandım.

30 yaşında bir gencin bu kadar donanımlı, bilgili ve feraset ehli oluşu; geleceğimiz adına, evlatlarımız adına, özellikle gençlerimiz adına umutlarımızı yeşertti.

Onun sözleriyle birlikte fiiliyle de Babasının davasına sahip çıktığını ve Babasının bastığı yerlere ayak basarak yürüdüğünü gördük.

İşte Onun ifadelerinden birkaçı:

“Ben Babamın hayallerini gerçekleştirmek için buradayım. Madem bu görev bana verildi. Bu görevi dava edindim. O zaman malımı, canımı, davam uğruna feda etmek zorunda olduğumu hissediyorum.”

“Bana bu makam layık görüldüğüne göre ben de Allah’ın rızasını kazanmak, milletime hizmet etmek, sosyal adaleti sağlamak, işsizlere iş bulmak, açları doyurmak, yoksulluğu yok etmek için buradayım.”

Sayın BTP lideri Avukat Hüseyin Baş, öyle bir çalışma temposu içinde bulunuyor ki; gündüz çalışma ekibi ayrı, gece çalışma ekibi ayrı. Onun hızına ayak uydurabilen yakın çalışma arkadaşlarını tebrik ediyorum.

Gördük ve şahit olduk ki; Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş’ın “var bi hayali”

Bize de düşen; hayaline ortak olarak, katkı sağlamak ve nasiplenmektir. Vesselam…

Uğur Kepekçi

SESLİ DİNLEMEK İÇİN

Bu yazı 313 defa okunmuştur .

Son Yazılar