Yahudiler vuruyor, biz ne yapıyoruz?
Alaaddin Özkar

Alaaddin Özkar

Yahudiler vuruyor, biz ne yapıyoruz?

28 Kasım 2012 - 02:00 - Güncelleme: 09 Mayıs 2013 - 17:43

Suriye de Müslümanların birbirlerini öldürmesi yetmiyormuş gibi şimdide Yahudiler Gazzede Filistinli Müslüman sivillerin üzerine bomba yağdırıyor, İsrail devleti doğru dürüst silahlı kuvvetleri harp araç gereçleri olmayan Filistinlilerin başına son sistem donatılmış savaş uçakları ile gece gündüz saldırıyor.
  
Refahyolun iktidar oldugu dönemde yapılan gizli anlaşmalarla İsrail’de yeterli hava sahası olmadığı için Konya ovasında eğitim alan İsrail pilotları Gazze’yi bombalıyor.
Binalar yerle bir ediliyor, kadınlar, coçuklar, bebekler katlediliyor Gazze bir uçtan öbür uca yerle bir ediliyor.
   
Bununla da kalmayan İsrail top yekûn bir hareket için 16 bin yedek subayı göreve çağırdı. 75 bin subay da yedek listeye alındı devletini din temelleri üzerine kuran İsrail arz-ı mevut hayallerini gerçekleştirmek için gerekeni yapıyor burada ters olan biz Müslümanlar ne yaptığıdır.
         
İktidara gelinceye kadar Siyonist İsrail edebiyatıyla oy devşirenler iktidara geldiklerinde bakın hangi gizli anlaşmalara imza atıyorlar:
 
1-Türk ve İsrail askeri uçakları, Türk hava sahalarında eğitim yapabileceklerdir.
2-İsrail Türkiye ye silah satacak ve Türk Fantom savaş jetlerinin modernizasyonunu yapacaktır.
3-İsrail ve Türkiye, ABD deniz kuvvetleriyle birlikte arama ve kurtarma manevraları adı altında ortak tatbikat yapacaktır.
4-İstihbarat alanında işbirliği yapılacak bu kapsamda İsrail, Türkiye sınırından İran ve Suriye yi dinleyecektir.
5-Serbest Ticaret Anlaşması yapılan yeni düzenlemelerle icrai bir safhaya kavuşmaktadır.
 
Bu dönemde 20 ye yakın maddenin gizli anlaşma usulü ile imzalandığı belirtiliyor ve anlaşma İsrail’in ilk defa Müslüman bir ülkeyle yapılan askeri iş birliği olarak tarihe geçiyor. 

Az buçuk tarih bilen İsrail’in hangi kafada olduğunu bilir Müslüman kanı dökmek onlar için en büyük zevk olduğunu bilir İsrail eski devlet başkanı Ariel Şaronun en büyük zevkim tankın üzerinde Müslüman öldürmek derken binbaşı rütbeli  ogul Şaron ise Önce Gazze'nin girişindeki mahalleleri sonra da tüm Gazze'nin dümdüz edilmesini söyleyen  Şaron, "Japonlar çabucak teslim olmadılar, Amerikalılar da Hiroşima ile durmadılar, Nagazaki'yi de vurdular. Gazze'de ne elektrik ne benzin ne de hareket eden bir araç kalmalı. Ondan sonra ateşkes isteyeceklerdir. Bu işin çabucak bitirilmesi gerekiyor" dedi
 
Hâlbuki aklı selim devlet adamının Yahudilerden dost olmayacağını onların bize sattığı heronlardan bir hayır çıkmayacağını bilmesi lazım onların verdiği istihbarattan da bir şey olmayacağını bilmesi lazım nitekim geçen aylarda Şırnak’ta 40 kaçakçıyı terörist diye öldürten bu heron istihbaratlı kaynakların 500 – 600 kişilik terörist guruplarının karakollarımızı basarak Mehmetçiklerimizin şehit edilmesini görmezden gelmeleri çok manidardır.

Yine aklıselim devlet adamının İsrail’in Filistin’le yetinmeyeceğini arz-mevud içerisine Türkiye’nin Güneydoğusunda olduğunu ve yapılan anlaşmalarla semiren, güçlenen İsrail’in bir gün kendi devletini vuracağını bilmesi lazım peki bilmiyorlar mı?
Bence bizim bildiğimizi onlarda biliyor ama aşırı hırs, dünya menfaati, koltuk hevesi bunlardan vaz geçebilmek büyük bir erdemdir. Ne mutlu erdemli olanlara…

Alaiddin özkar  27-11-2012

Bu yazı 2501 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar