SİYASETTE YÜKSELEN DEĞER BTP
Reklam
Alaaddin Özkar

Alaaddin Özkar

SİYASETTE YÜKSELEN DEĞER BTP

00 0000 - 00:00 - Güncelleme: 09 Mayıs 2013 - 17:42

         Prof. Dr. Haydar BAŞ ayağına demir çarık giymiş Anadolu’yu dolaşıyor. Ekonomik yönden, siyasi yönden, kültürel yönden bunalan insanımıza ümit aşılıyor.

         Prof. Dr. Haydar BAŞ ile 1 hafta içerisinde yapılan Elazığ, Malatya ve İstanbul Gençlik kampı programına ben de iştirak ettim.

         Gördüğüm o ki kuvva-yi milliye ateşi insanımızı iyice sarmış. Elazığ’daki yemekli toplantıda 2000 e yakın Elazığlı iştirak ediyor, coşku, sevgi ve tezahürat havai fişekler sanki bir bayram kutlanıyor.

         Prof Dr. Haydar BAŞ bu doğu gezisinde bu milletin dün olduğu gibi bugünde kardeş olduğunu, bu millettin tamamının Altaylardan, Ural’lardan gelen tek millet olduğunu ve milleti kimsenin bölmeye gücünün yetmeyeceğini haykırıyor.

         PKK’nın tuzağına düşmüş güneydoğulu gencimizin öyle af, pişmanlık yasasıyla filan kazanılmayacağını, hadi bu insanları affettin bunlara devlet olarak aş, iş imkânı vermezsen tekrar eşkıya olarak dağa çıkacağını anlatıyor.

         Prof. Dr. Haydar BAŞ, BTP iktidarında bu kardeşlerimize sevgi kemendini atarak kazanacağını ve onlara vatandaşlık maaşı, bedava sağlık imkânı gibi BTP’nin sosyal devlet projesiyle onları tamamen Türkiye Cumhuriyeti devletine bağlayacağını devletin babalığı ve şefkatini onlara hissettireceğini anlatıyor.

         Malatya’da yapılan toplantı ise bambaşka oluyor. Devasa bir salon tutulmuş, insanlar aile boyu kuvai milliye safına katılıyor. Yemekli toplantıda yemeyi yiyen sonradan gelenlerin oturması için Prof. Dr. Haydar BAŞ’ı dinlemeye bahçeye geçiyor. Tam bir ana baba günü, yaklaşık 4000 kişi katılıyor.     

Salon sahibi ben burada daha böyle bir coşku görmedim diyor ve anlatıyor. Geçenlerde mecliste grubu bulunan bir partinin lideri buraya geldi. 1500 kişilik yemek siparişi verdiler, bazı insanlara 2 tabak verdiğimiz halde 500’e tamamlayamadılar ve BTP’ deki heyecan beni de sardı sonunda bende piste fırladım BTP rozetini Prof. Dr. Haydar BAŞ’ın elinden göğsüme gururla taktım diyor.

BTP lideri konuşuyor, insanlar birbirine kenetleniyor, bayrağına, Sancağına, askerine. Dinine ve devletine sahipleniyor. Kuvai milliye ruhu Anadolu’da dalga dalga yayılıyor.

Bu programlarda emeği geçen Elazığ il başkanı Sami Demiray ve Malatya il başkanı Ünal Silier ve arkadaşlarına canı gönülden tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

 

                                                                           11.07.2006

                                                                      Alaaddin ÖZKAR

 

Bu yazı 316 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar