Bizi ancak Prof. Dr. Haydar Baş kurtarır / Furkan Talay
Reklam
Misafir Kalem

Misafir Kalem

Bizi ancak Prof. Dr. Haydar Baş kurtarır / Furkan Talay

25 Kasım 2013 - 19:35


Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, ülkemizde ve İslam dünyasında oynanan kirli savaş ve işgal tezgâhını bozdu ve bozmaya devam ediyor. Yazdığı kitaplarla, köşe yazılarıyla, Yeni Mesaj Gazetesi' nin düzenlediği programlarda yaptığı konuşmalarda yaptığı tespitlerle milletin birliğinin ve beraberliğinin önemini Türk milletine yine Prof. Dr. Haydar Baş anlatmıştır. Hacı Bektaş-ı Veli Hz.' nin Türk milletini Müslüman ederken mayaladığı Ehl-i Beyt sevgisini milletimize tekrar hatırlatmış ve aşılamıştır.
Bu sevgiyle Haçlı ülkeleri tarafından milletimize aşılanmaya çalışılan Şii - Sünni çatışmasını da bitirmiştir. Yurdumuzun her köşesinde düzenlediği 'Uluslararası Ehl- İ Beyt Sempozyumlarıyla dünyanın çeşitli yerlerinden gelen farklı mezheplerden İslam âlimlerini bir araya toplamış ve İslam dünyasının içinde olduğu bu mezhep çatışmasının tek kurtuluşunun Ehl- İ Beyt sevgisiyle olacağını milletimize anlatmıştır ve yaptığı araştırmalar sonucu Ehl-i Beyt Külliyatını yazmıştır.


Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş kararı içki masasında verilmiştir söylemleriyle Türkiye ve Atatürk düşmanlarının bu tezlerini '' Türkiye Cumhuriyeti' nin kuruluş kararı' nın Bektaş- i dergâhında verildiğini kaynaklarla ispatlayıp'' çürütmüştür. Hiç şüphesiz tarihi yeniden yazan Prof. Dr. Haydar Baş yazdığı Milli Ekonomi Modeli eseriyle dünyanın sayılı iktisatçıları tarafından Nobel' e aday gösterilmiştir. Ve yazdığı model Rusya başta olmak üzere dünyanın 100' den fazla ülkesinde kısmen uygulanmaktadır. 2005 yılında dip noktada olan Rusya Prof. Dr. Haydar Baş' ın Milli Ekonomi Modeli' ni kalkınma programına koyarak 2013 yılında dünyada süper güç olmuştur. Ve bunun üzerine Prof. Dr. Haydar Baş Rusya' nın davetiyle Duma meclisinde 4 saati aşkın bir konuşmayla Türk düşmanı olarak bilinen Jirinovski' ye “Ne Mutlu Türküm Diyene” dedirmiştir. Ve Türk' ün gücünü yıllar sonra tüm dünyaya göstermiştir.


Prof. Dr. Haydar Baş Gazi Mustafa Kemal Atatürk' ün mübarek annesi Zübeyde Hanımın da etkisiyle 7 yaşında Kur' anı hatmettiğini, 8 yaşında ise hafız olduğunu Türk milletine anlatarak içimize sokulan müslüman görünümlü İngiliz Ajanları tarafından dinsiz olarak milletimize tanıtılan Atatürk' ün aslında 'Ehl- i Beyt aşığı Dindar Atatürk' olduğunu anlatmıştır.
Görüldüğü gibi Prof. Dr. Haydar Baş tespitleriyle, yazdıklarıyla, konuşmalarıyla hiç şüphesiz asrın en büyük lideri olmuştur. Yukarıda yazdıklarımız onun sadece son yıllarda ki başarılarından bazılarıdır. Bağımsız Türkiye Partisi' ni ve Misyonunu, Kadrosunu ve en önemlisi lideri Prof. Dr. Haydar Baş' ı tanımak isteyenler Yeni Mesaj Gazetesi' nin organize ettiği ' Milli Kahramanlarımızı Anma ' programlarını Meltem TV medya grubundan takip etsinler. Türk milletini içinde olduğu bu çıkmazdan ancak Prof. Dr. Haydar Baş'ın kurtaracağını görmemiz ve sandıkta gereken cevabı vermemiz gerekmektedir.


Furkan Talay

Bu yazı 247 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar